PAR BUDMAT
Budmat ‒ jumtu segumu vadošais ražotājs ar vairāk nekā 25 gadus ilgu pieredzi.
Savu darbību koncentrējam tieši uz jumtiem. Mūsu uzņēmuma misija: nodrošināt pircējiem augstas kvalitātes produkciju, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, bet mūsu mērķis tuvākajiem gadiem ir: "REVOLŪCIJA UZ JUMTA".
Revolūcija uz jumta
Ar šo lozungu, kopā ar jumtu apdares elementu sistēmu ienākam jumtu segumu tirgū. Esam pārliecināti, ka ar mūsu apdares elementiem ikvienai mājai tiks piešķirts neatkārtojams, ļoti estētisks ārējais izskats, kādu agrāk nebija iespējams sagaidīt no jumta. Par mūsu novatoriskajiem tehniskajiem risinājumiem mūsu sistēma tika apbalvota ar Zelta medaļu starptautiskajā izstādē BUDMA 2019, Poznaņā.

Mūsu darbība ir vērsta uz kompleksiem risinājumiem; tagad mūsu piedāvājumā ir ne tikai dažādu formu jumtu moduļi, bet arī visi nepieciešamie piederumi kopā ar ūdens noteku sistēmu, apdares moduļu elementiem un jumta pārkares apšuvumu (PVH sofite). Savu produkciju izgatavojam no kvalitatīva zviedru un vācu tērauda, ko ražo metalurģiskās rūpnīcas SSAB un ArcelorMittal.

"REVOLŪCIJA UZ JUMTA" uzņēmumā Budmat – moduļu jumts, kas izceļas ar savu skaistumu, estētiku, visu daļu viendabīgo krāsu un, protams, izturību un uzticamību.
Apbalvojumi
Kontaktinformācija
Latroof ir oficiālais Budmat izplatītājs Latvijā
Partneris - Rēzeknē
SIA BLT9
Adrese: Viļakas iela 1d, LV-4604
Mob.: +371 26-03-30-33
E-pasts: blt9@gmail.com
Partneris - Jēkabpilī
SIA Ošukalns Celtnieciba
Adrese: Brīvības iela 2C, LV-5201
Mob.: +371 27-33-77-99
E-pasts: kalvis.viksna@osukalns.lv
Partneris - Valmierā
SIA Skarda serviss
Adrese: V. Baloža iela 13a, LV 4201
Mob.: +371 29-29-94-68
E-pasts: info@skardaserviss.lv
Pierakstieties uz bezmaksas konsultāciju